Рыпаков Денис Сергеевич

Секретарь Восточно-Казахстанского областного маслихата
Блог

ДЕПУТАТЫ ГЛУБОКОВСКОГО РАЙОННОГО МАСЛИХАТА ШЕСТОГО СОЗЫВА

№ 
п/п
Наименование избирательного округа Фамилия, имя, отчество Национальность Образование, специальность Должность, место работы Телефон 
рабочий  8 (72331)
Принад 
лежн. к полит. партии
1 №1 Абильмажинова Гүлмира Мамырбекқызы қазақ Жоғары, Өскемен,
педагогикалық институты,
орыс тілі, әдебиеті мұғалімі
«Ы. Алтынсарин атындағы Н. Крупская орта мектебі» КММ директоры 2-12-64 «Nur Otan»
2 №2 Қалиғожин Алтай Советханұлы қазақ Жоғары, Шығыс Қазақстан университеті, мемлекеттік реттеу және әкімшілік басқару, экономист «Шығыс Қазақстан облысы Глубокое ауданының тұрғындарды жұмыспен қамту орталығы» КММ директорының міндетін атқарушы 2-14-67 «Nur Otan»
3 №3 Леонтьева Елена Александровна орыс Арнаулы орта, Өскемен энергетикалық техникумы, техник-электрик «Қазақмыс» ЖШС ««Nur Otan»» партиясы ШҚ филиалы төрағасының бірінші орынбасары   «Nur Otan»
 4 №4 Медведев Алексей Геннадьевич орыс Жоғары, Гуманитарлық ұлттық заң университеті, тасымалдауды ұйымдастыру және көлікті пайдалану «ВостокАвтоТранс» ЖШС КТП механигі   «Nur Otan»
5 №5 Жансаитов Рамзан Серікбайұлы қазақ Орта кәсіптік, Гуманитарлық-техникалық колледж, техник-механик «Востокцветмет» ЖШС Белоусовка кен байыту фабрикасы Ертіс өндірістік кешенінің аға диспетчері   ««Nur Otan»»
6 №6 Бородина Виктория Владимировна орыс 2 жоғары:  Өскемен педагогикалық институты, бастауыш сыныптар мұғалімі; Омбы мемлекеттік педагогикалық университеті, педагогикалық білім беру магистрі «Верх-Березовка ОМ» КММ директоры   «Nur Otan»
7 №7 Григорьев Владимир Михайлович орыс Арнаулы орта, Өскемен политехникалық колледжі,  техник жылу технигі Алтайский к. қазандығы, «Восток Энерго Белоусовский Энерго СЭС» ЖШС директоры   «Nur Otan»
8 №8 Баймолдинов Әкімғазы Асанұлы қазақ Жоғары, Қазақ ауыл шаруашылық институты, ғалым агроном Глубокое аудандық мәслихатының хатшысы 2-20-90 «Nur Otan»
9 №9 Мурзыканова Айгүл Чингисқызы қазақ Жоғары, Өскемен педагогикалық институты, математика мұғалімі  «ВостокАгроТех» ЖШС директорының орынбасары 2-43-76 Ауыл
10 №10 Журба Николай
Михайлович
орыс Арнаулы, Лениногорск МКТУ -7, монтаждаушы  «Кировское» КМК директорының міндетін атқарушы   «Nur Otan»
11 №11 Ахмадиев Ришат Канетұлы қазақ 2 жоғары: Өскемен педагогикалық институты, мұғалім;
Новосібір аграрлық университеті, агроном
«ИртышАгроСервис» ЖШС коммерциялық директоры   «Nur Otan»
12 №12 Псарёв Евгений Александрович орыс Жоғары, Өскемен құрылыс-жол институты, автокөліктің инженер-экономисті «Восход-молоко» ЖШС, «Союз 2010» ЖШС директоры 2-45-72 «Nur Otan»
13 №13 Фараджев Мариф Тарбизович азербайжан Жоғары, С.Аманжолов атындағы Шығыс Қазақстан мемлекеттік университеті, заңгер «Быструха-Астана» ЖШС директорының орынбасары   «Nur Otan»
14 №14 Омаров Кенес Сейсембаевич қазақ Арнаулы орта, Лениногорск орман техникумы, ауыл шаруашылығын механизациялау  «Кенес және К» ЖШС директоры   «Nur Otan»
15 №15 Антропова Лариса Георгиевна орыс Жоғары, Шығыс Қазақстан мемлекеттік университеті, химия-биология мұғалімі «Тарханка орта мектебі-балабақша» КММ директоры 53-1-18 «Nur Otan»

 

 

Страница изменена: 27-02-2020